Specjalista ds. Analiz Finansowych

Platige Image S.A.

02-634 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako Specjalista ds. Analiz Finansowych

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz potrzeby Grupy Kapitałowej.
  • Udzielanie bieżącego wsparcia kadrze menadżerskiej w zakresie controllingu finansowego.
  • Weryfikacja budżetów, kontrola realizacji i analiza realizowanych projektów.
  • Utrzymywanie istniejących procesów raportowo-analitycznych oraz aktywny udział w ich rozwoju.
  • Współpraca w opracowaniu i wdrażaniu nowych standardów narzędzi raportowych i analitycznych.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel – warunek konieczny.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.
  • Doskonała umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość VBA.
  • Znajomość rozliczania procesów produkcji reklamowo-telewizyjnej.
  • Zdolności z zakresu strategicznego myślenia.

Prezentacja firmy

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka