Specjalista ds. Analiz Finansowych i Księgowości

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera na rynku energii odnawialnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku:

-zarządzanie dokumentacja księgową,

-księgowanie faktur,

-sporządzanie raportów i rozliczeń końcowych,

-przygotowywanie raportów finansowych dla zarządu,

-raporty bieżące i okresowe, oraz analiza procesów biznesowych,

-współpraca z innymi działami,

Oczekiwania:

-wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, finanse,

-minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,

-znajomość programu SAP – warunek konieczny,

-znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,

-doskonała obsługa Microsoft Excel,

-znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym,

-umiejętność analitycznego myślenia,

-dobra organizacja pracy własnej,

-doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne,

-możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Oferujemy:

-umowę o pracę na zastępstwo, na okres 6 miesięcy z ewentualna możliwością przedłużenia na kolejne 3 miesiące,

-możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,

-dodatkowe benefity – karta sportowa, prywatna opieka medyczna,

-miejsce pracy: Mokotów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.