specjalista ds. analiz dystrybucji terenowej/ Tomaszów Mazowiecki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

 Dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29797
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  •  Monitoring zaplanowanych tras w kanale Presell TT w systemie RoadNet
  • Bieżące raportowanie wskaźników planu/realizacji dostaw
  • Analizą wskaźników KPI
  • Współpracę z pracownikami Logistyki terenowej (dispatch, KDT)

Oczekiwania:
  •  Dobrych umiejętności analitycznych
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (z naciskiem na Excel, Access)
  • Doświadczenie w Dziale Logistyki
  • znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość SAP

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w w pełnym wymiarze etatu w godzinach 8-16

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)