Specjalista ds. administrowania umowami z językami obcymi

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi  w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego międzynarodowego Klienta, lidera branży ubezpieczeń na świecie, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administrowania umowami z językami obcymi.

Główne obowiązki:

  • Administracja międzynarodowymi kontraktami firmy (obszar ubezpieczeń)
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentacji kontraktu
  • Monitorowanie i kontrola kosztów kontraktu
  • Analizowanie ryzyk i identyfikowanie potencjalnych zagrożeń dla przebiegu kontraktu
  • Identyfikacja i całościowa ocena ryzyka kontraktowego
  • Analiza warunków kontraktu i jego realizacji pod kątem możliwości roszczeń finansowych
  • Wprowadzanie danych do systemu oraz administrowanie bazą danych
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Tłumaczenia umów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację na poziomie biznesowym
  • Bardzo dobra znajomość drugiego języka obcego: francuskiego/niderlandzkiego/niemieckiego lub języków skandynawskich
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze: finansów/administracji/prawa/ analizy danych etc.
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w środowisku SSC/BPO
  • Wykształcenie min. na poziome licencjackim
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Motywacja do rozwoju w obszarze ubezpieczeniowym
  • Wysokie zdolności analityczne oraz interpersonalne

Nasza oferta:

  • Pracę w renomowanej firmie z kapitałem brytyjskim
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet relokacyjny
  • Nowoczesne biuro ulokowane w samym centrum miasta
  • Bogaty pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę oraz umiejętności
  • Nowoczesna kultura organizacyjna i bardzo dobra atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w organizacji typu SSC

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: anna.pernaczynska@cpljobs.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.