Specjalista ds. administracyjnych

Klient infoPraca.pl

Wiązowna k. Warszawa, mazowieckie

Do pracy w firmie o profilu medycznym, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Wiązowna k. Warszawa

Opis stanowiska:

  • nadzór nad gospodarką magazynową: tworzenie zamówień w zakresie środków higienicznych, wyposażenia, etc.,
  • wsparcie pielęgniarki oddziałowej w nadzorowaniu gospodarki lekowej: tworzenie zamówień w zakresie leków, materiałów medycznych, pampersów itp. zapewnienie ich dostępności,
  • nadzór nad infrastrukturą budynku oraz używanym sprzętem (przeglądy, naprawy, etc.),
  • współpraca z dostawcami (usługi sprzątające, odbiór odpadów medycznych, pralnia, catering, etc.),
  • kontrola zapisów w programie finansowo-księgowym, analizy do remanentów i zamówień,
  • rozliczanie godzin pracy,
  • prowadzenie zestawienia urlopów pracowników,
  • wspieranie realizacji projektów rekrutacyjnych (umieszczanie ogłoszeń, selekcja aplikacji, etc.).

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera głównie MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę,
  • karty sportowe,
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i rehabilitacji,
  • pracę w miłej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.