Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu ogłasza nabór na stanowisko:

specjalista ds. administracyjnych

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów wystawienniczych,
  • dbałość o prawidłowe utrzymanie wystaw w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau,
  • współpraca z zagranicznymi organizatorami wystaw narodowych oraz instytucjami, wypożyczającymi wystawy objazdowe PMA-B,
  • współpraca z zewnętrznymi firmami przy wykonywaniu bieżących prac związanych z utrzymaniem wystaw jak i przy tworzeniu nowych,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji prawnej przy realizacji zadań Zespołu,
  • prowadzenie bieżącej korespondencji,
  • opracowywanie raportów, sprawozdań, zestawień,
  • udział w pracach Zespołu przy tworzeniu wystaw,
  • udział w spotkaniach organizacyjnych i merytorycznych dotyczących bieżących zadań, Zespołu i sporządzanie protokołów z tych spotkań,
  • przygotowywanie umów oraz ich weryfikacja przy współpracy z obsługą prawną,
  • weryfikowanie i poprawianie umów w języku angielskim,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika,

Wymagania kwalifikacyjne:

  • ukończone studia wyższe na kierunku zarządzanie/administracja/finanse/ekonomia,
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie nie niższym niż B2,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego,
  • mile widziana znajomość tematyki II wojny światowej i Holokaustu,
  • biega obsługa MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa, samodzielność i kreatywność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Termin składania dokumentów: do skutecznego rozwiązania naboru

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja Publiczna