Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Specjalista ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres zadań:

  • nadzorowanie dokumentacji i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej (pilnowanie terminowości przedkładanych dokumentów do Zarządu firmy),
  • udział w realizacji zleconych projektów,
  • organizacja narad, spotkań oraz podróży służbowych,
  • przygotowywanie pism, raportów, materiałów w powierzonym zakresie,
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej,
  • prowadzenie archiwum spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu swobodnej komunikacji (warunek konieczny),
  • bardzo dobra obsługa komputera, programów MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność,
  • profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o .z siedzibą w Oświęcimiu”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat