Specjalista ds. Administracyjnych

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, globalnego lidera branży automatyczno-elektrycznej w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

• Wsparcie pracy managera działu

• Organizacja spotkań, podróży służbowych

• Zarządzanie kalendarzem spotkań

• Koordynacja rezerwacji sali, konferencji i wideokonferencji

• Przygotowywanie prezentacji w PowerPoint

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Biegła znajomość pakietu narzędzi MS Office

• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

• Umowę o pracę lub inną formę współpracy np. B2B

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery

• Indywidualny budżet szkoleniowy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat