Specjalista ds. Administracyjnych

Scanmed S.A.

Kraków, 30-150, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków, 30-150

Zakres zadań i obowiązków:

  • Wsparcie w przygotowaniu i koordynowaniu realizacji umów (z dostawcami, poddostawcami, kontrahentami)
  • Analiza rynku dostawców usług oraz poszukiwanie alternatywnych dostawców
  • Nadzór nad bieżącą obsługą administracyjną obiektów firmy
  • Współpraca z innymi jednostkami firmy oraz z instytucjami w zakresie realizowanych działań
  • Wsparcie i realizacja bieżących zapotrzebowań w placówkach Grupy Scanmed w zakresie zakupu sprzętu niemedycznego
  • Nadzór nad flotą samochodową Grupy
  • Prowadzenie ewidencji oraz tworzenie zestawień na potrzeby analiz w ramach funkcjonujących systemów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Tworzenie zapytań ofertowych i analiza ofert na podstawie zapotrzebowań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie administracji i zakupów medycznych
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod analiz kosztów i jakości w obszarze logistyki
  • Biegła znajomość obsługi programów MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • perspektywę doskonalenia i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.