Specjalista ds. administracyjnych

ICB Pharma Sp. j.

Jaworzno, śląskie

ICB Pharma jest firmą opartą na rodzinnym kapitale i innowacyjności, działającą w branży farmaceutycznej, higieny sanitarnej oraz agrochemikaliów. Dzięki pełnej koncentracji na jakości oraz prężnie funkcjonującemu działowi badawczemu, stała się znanym, międzynarodowym dostawcą unikalnych produktów, głównie z wykorzystaniem technologii mikrokapsulacji substancji chemicznych.

Zachęcamy do współpracy w naszej nowoczesnej jednostce rozwojowo-produkcyjnej w Jaworznie. Wartościami szczególnie przez nas cenionymi są uczciwość, profesjonalizm i odpowiedzialność oraz dążenie do bycia najlepszym w swojej dziedzinie.

Jeśli Twoje priorytety pokrywają się z naszymi, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Poszukujemy osób na stanowiska pracy:

Zakres obowiązków

  • Czynności związane z prowadzenie recepcji
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentu między recepcją a poszczególnymi działami (zarządzanie korespondencją)
  • Organizowanie zaopatrzenia niezbędnego do funkcjonowania biura
  • Opieka nad gośćmi w zakresie: przywóz, powitanie, poczęstunek, transport gości na terenie kraju, rezerwacja hoteli, skierowanie do odpowiednich osób
  • Przygotowywanie okresowych raportów, statystyk i analiz
  • Odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracyjnych związanych z mieniem własnym zakładu (budynki, wyposażenie biur, itp.) oraz kontakt między innymi z serwisami: urządzeń biurowych, telefonów komórkowych, sprzętu AGD, infrastruktury budynku itp.

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność pracy w trybie multitasking
  • Znajomość pakietu Office (formatowanie tekstu, tabele przestawne)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Miła aparycja
  • Umiejętność wartościowania powierzonych zadań i efektywne zarządzania czasem
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy, skrupulatność, odpowiedzialność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, dobra organizacja i kreatywność w codziennej pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, bezpłatne automaty z napojami, mikrofalówki, lodówkę, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)
  • Pakiety socjalne – wczasy pod gruszą oraz paczki na święta
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.