Specjalista ds. Administracyjnych/Asystent'ka Prezesa

BBC Best Building Consultants Sp. z o.o.

96-300 Żyrardów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• zarządzanie korespondencją i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
• prace asystenckie dla biura inżynieryjnego,
• wsparcie administracyjne zarządu,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami, podwykonawcami i dostawcami,
• możliwa praca w środowisku anglojęzycznym,
• zadania z obszaru marketingu,
• nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami i przyszłymi klientami,
• opieka na funpagem firmy,
• administrowanie i redagowanie strony www spółki,
• współpraca z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi,
• analiza nieruchomości gruntowych pod względem inwestycyjnym,

Wymagania

• umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi oraz korporacyjnymi,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza MS Office) oraz urządzeń biurowych,

• znajomość języka angielskiego,

• umiejętność koordynacji wielu zadań, dobra organizacja pracy,

• praca na podobnym stanowisku,

• samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie,

• otwartość, komunikatywność,

• dokładność, sumienność,

• pracowitość,

• chęć rozwoju.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• możliwość czerpania doświadczenia od uznanych ekspertów,

• możliwość rozwoju,

• wsparcie w procesie wdrożenia,

• elastyczne godziny pracy,

• możliwość szkoleń,

• płacę adekwatną do posiadanego doświadczenia.

Prezentacja firmy

BBC Best Building Consultants Sp. z o.o.jest firmą, która dostarc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa