Specjalista ds. Administracyjno- technicznych w Dziale Utrzymania Ruchu

NOVITA S.A.

65-722 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa administracyjno-kadrowa działu
• Nadzór nad samochodami firmy (prowadzenie dokumentacji, kontrola terminów ubezpieczeń, przeglądów)
• Ustalanie i kontrola harmonogramu pracy pracowników działu
• Współudział przy wdrażaniu nowych projektów
• Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
• Stała współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi MS office
• Umiejętność redagowania pism urzędowych
• Samodzielność, skrupulatność i terminowość
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne