SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-PRAWNYCH

INSTAL - LUBLIN S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie, analiza i opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami – w szczególności umowy o roboty budowlane, umowy dostawy
  • Współpraca z kierownikami kontraktów w zakresie umów i zleceń
  • Nadzór nad archiwizacją umów
  • Analizy i raportowanie w zakresie umów
  • Przygotowywanie pism związanych z realizacją kontraktów
  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych,
  • Uczestnictwo w negocjacjach umów,
  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy,
  • Wykonywanie czynności związanych z pisemnym oraz elektronicznym obiegiem dokumentów umownych

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego prawniczego
  • Doświadczenia min. 3-letniego w tworzeniu umów o roboty budowlane,
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu postępowania cywilnego i prawa budowlanego
  • Praktycznej znajomości umów i procedur robót budowlanych
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowania i dyspozycyjności
  • Zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych na wysokim poziomie

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zapewniamy dyskrecję, Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy