Specjalista ds. Administracyjno - Kadrowych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań - Suchy Las, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań - Suchy Las

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z liderów branży Poligraficznej w Polsce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Administracyjno-Kadrowych

Opis stanowiska

  • naliczanie i weryfikacja list płac
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • administrowanie dokumentacją personalną
  • przygotowywanie dokumentów kadrowo - płacowych
  • ewidencja czasu pracy - urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.
  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniach i zarobkach
  • sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania

  • dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • przyjazną atmosferę pracy
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.