Specjalista ds. Administracyjno-handlowych

Centrum Techniki Narzędziowej s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za:
Wprowadzanie faktur zakupowych
Wystawianie faktur sprzedaży,paragonów
Przygotowywanie miesięcznych dokumentów dla księgowego
Prowadzenie raportów kasowych
Przyjmowanie nadawanie korespondencji

Bieżąca obsługę klientów
Tworzenie ofert handlowych odpowiadających potrzebom Klienta
Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami
Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
Administracja strony internetowej firmy, prowadzenie konta na portalu społecznościowym.

Wymagania

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
Doświadczenie w administracji oraz w sprzedaży
Wykształcenie min. średnie, preferowany profil techniczny
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
Konsekwencja i upór w realizacji zadań
Silna motywacja do osiągania założonych celów
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Znajomość pakietu MS Office
Dobra organizacja pracy, elastyczność i mobilność
Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Centrum Techniki Narzędziowej S.C. jest nowoczes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie