Specjalista ds. administracyjno-biurowych

FTS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się kompleksowym wyposażaniem, budową oraz utrzymaniem ruchu stacji paliw zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa dokumentacji przychodzącej i wychodzącej
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Obsługa operacji magazynowych w systemie elektronicznym
  • Obsługa gospodarki magazynowej
  • Realizacja bieżących zadań administracyjnych

Wymagania:

  • Obsługa komputera i pakietu Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pakiet szkoleń produktowych.
  • Zdobywania doświadczenia
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym i młodym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV, listu motywacyjnego wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

Wzór zgody: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę FTS Sp. z o.o. z siedzibą w Bierkowie, przy ulicy Grabowej 1, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-biurowych.

Prezentacja firmy

FTS Sp. z o.o. jest firmą działającego na terenie całego kraju.<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Logistyka