Specjalista ds. administracji

Axell Polska

Skierniewice, 96-100, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Axell Financial Services z siedzibą w Skierniewicach w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Administracyjnych.

Zakres obowiązków:

• Nadzór nad obsługą administracyjną pracowników tymczasowych oddelegowanych do pracy w Holandii
• Współpraca z przedstawicielami administracyjnymi agencji pracy w Holandii (komunikacja w języku angielskim)
• Skanowanie dokumentów oraz wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
• Tworzenie kontraktów pracowniczych na podstawie zebranych informacji
• Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową
• Opieka nad dokumentacją pracowniczą pracowników tymczasowych w Holandii
• Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu firmy.

Wymagania

• Język angielski minimum poziom B2 – warunek konieczny
• Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
• Biegła znajomość pakietu MS Office, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
• Mile widziane umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową Samodzielność i inicjatywa w działaniu, komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy; skrupulatność
• Terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań;
• Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowa o pracę na pełny etat

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa