Specjalista ds. administracji

P.W.GRANT

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Nadzór nad etapami realizacji zamówień i monitorowanie terminowości dostaw

Sporządzanie analiz, zestawień i raportów

Obsługa sekretariatu (centrala telefoniczna, obsługa gości)

Koordynowanie obiegu dokumentów

Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Utrzymywanie kontaktu z klientami (również anglojęzycznymi) oraz bieżąca obsługa klienta

Wystawianie dokumentów sprzedaży

Przygotowywanie ofert handlowych

Wsparcie działu sprzedaży w pozyskiwaniu nowych klientów

Wymagania

Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny)

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel)

Wykształcenie min. średnie

Samodzielność w działaniu i gotowości do nauki

Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku pracy od 1996 roku. Naszą podstawową ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat