Specjalista ds. Administracji

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Start: ASAP

Miejsce: Kraków

Główne obowiązki:

• Przygotowywanie oraz obsługa zamówień sekcji administracyjnej;

• Zatwierdzanie faktur związanych z sekcją administracyjną;

• Organizowanie spotkań i przygotowywanie materiałów, pomoc w organizacji konferencji, czasu pobytu gości, rezerwacji hoteli, zamawiania cateringu etc.;

• Dokonywanie zakupów środków trwałych, a także wyposażenia na potrzeby biura (zgodnie z lokalnymi i centralnymi procedurami);

• Koordynowanie działań związanych z utrzymaniem technicznym budynku - organizowanie remontów i weryfikacja przy odbiorze;

• Współpraca w realizacji działań związanych z zapewnieniem warunków pracy zgodnych z przepisami BHP oraz bezpieczeństwa przeciw pożarowego w pomieszczeniach biurowych;

• Współuczestnictwo w tworzeniu i usprawnianiu procedur, inicjatyw wewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – zarządzanie lub administracja;

• Min. 3 lata na stanowisku pracy w administracji;

• Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych;

• Znajomość programów użytkowych (Word, Excel, PowerPoint, Visio);

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pakiet benefitów

• Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach

• Indywidualny budżet przeznaczony na szkolenia

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat