Specjalista ds. administracji

Alucrom Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa na zastępstwo

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Administracja biurowa

Zakres obowiązków:
- administrowanie obiegiem korespondencji
- przygotowywanie dokumentów na potrzeby zakładu (raporty, wnioski, prezentacje)
- archiwizacja dokumentów
- prowadzenie kalendarza spotkań
- kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe, kontrolne
- organizacja szkoleń BHP
- sporządzanie i weryfikacja raportów z czasem pracy, w tym obsługa dedykowanego systemu IT

Oferujemy:
-pracę w wymagającym i inspirującym środowisku
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
- naukę j. angielskiego
- pakiet medyczny
- kartę sportową

Wymagania:
- doświadczenie w pracy administracyjnej
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
- znajomość języka angielskiego na poziomie B1