Specjalista ds. administracji

Work Service

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie realizacji usług serwisowych, utrzymania czystości, ochrony obiektów
  • Zlecanie drobnych napraw budowlanych
  • Przekazywanie danych do statystyk, sprawozdań i rozliczeń
  • Przekazywanie danych wsadowych do obmiarów i założeń do planów
  • Uzupełnianie elektronicznej bazy danych nieruchomości
  • Weryfikacja kosztorysów powykonawczych
  • Zlecenia napraw stacji elektroenergetycznych niskiego/wysokiego napięcia

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta

Warunki zatrudnienia:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Równoważny system czasu pracy (pon-czw 7:00-15:50, pt 7:00-13:00)

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa