Dla naszego Klienta, z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

specjalista ds. administracji

Nr ref.: 37447
Praca stała
Lokalizacja: Bolesławiec i okolice

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie kalendarza spotkań, konferencji,
  • udzielanie klientom ogólnej informacji o firmie,
  • zarządzanie korespondencją, o organizowanie podróży służbowych, przyjmowanie i organizowanie pobytu gości i klientów firmy.
  • nadzór nad obiegiem informacji
  • redagowanie oficjalnych pism
  • nadzór nad wydatkami administracyjnymi, współpraca w dostawcami bieżących usług, monitorowanie
  • dostawców materiałów dla potrzeb biura, negocjowanie warunków współpracy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizowania sobie pracy wg priorytetów
  • dokładność, precyzja, wysoka jakość pracy, systematyczność
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel. PowerPoint)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (1.5 roku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w sprzyjającej atmosferze
  • benefity pozpałacowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)