Specjalista ds. Administracji

SEKONIX POLAND Sp. z o.o.

44-240 Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakład produkcyjny z branży automotive SEKONIX Poland poszukuje pracownika na stanowisko:

•Specjalista ds. Administracji

Obowiązki:

- realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych,

- przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień,

- sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami

-dbałość o wysoką jakość i terminowość wykonania projektów

-zarządzanie i motywowanie zespołu

-zakup i prowadzenie ewidencji środków trwałych

- udział w codziennych pracach biura.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz nastawienie długofalową współpracę

- możliwość pracy w międzynarodowej firmie

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- możliwość bycia częścią tworzenia się struktur w nowopowstającym zakładzie

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego

CV ze zdjęciem w języku polskim oraz angielskim proszę wysłać pod adres e-mail.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym/biegłym (warunek konieczny!)

- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive)

- wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania, administracji)

Prezentacja firmy

Branża automotive

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji