Specjalista ds. Administracji

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Prowadzenie bieżącej administracji w zakresie klubów fitness oraz innych nieruchomości.
2. Aktywna współpraca z kontrahentami i innymi działami firmy.
3. Kontakt z urzędami i innymi jednostkami administracji państwowej.
4. Przygotowywanie i opracowanie pism zleconych przez Przełożonego.
5. Koordynowanie umów, aneksów, kosztów dla poszczególnych obiektów.
6. Koordynowanie kwestii związanych z Sanepidem.
7. Wsparcie administracyjne (przygotowanie raportów, zestawień, analiz i wniosków).
8. Inne zadania zlecone przez Przełożonego.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia;
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników;
• atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość korzystania ze wszystkich klubów sieci Fitness Platinium bez żadnych ograniczeń.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• min. 1 rok doświadczenia w pracy w Dziale Administracji
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
• umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności interpersonalne;
• pozytywne nastawienie i kultura osobista;

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa