Specjalista ds. administracji z językiem niemieckim

Gi Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Odpowiadanie na zgłoszenia użytkowników dot. oprogramowania systemu finansowego
  • Obsługa klientów i dostawców - kontakt e-mailowy i telefoniczny, przyjmowanie zamówień, przetwarzanie danych w programie ERP
  • Rejestrowanie wszystkich zapytań pomocy technicznej w systemie
  • Codzienne wsparcie działu księgowości
  • Diagnozowanie i przekierowywanie problemów technicznych do działu IT

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2) oraz umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w obszarze finansów będzie traktowane jako atut kandydata
  • Komunikatywność i umiejętność skupienia się na problemach klienta
  • Chęć do pracy w zespole

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po 6 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Dodatkowy system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szansa na rozwój swojej kariery w międzynarodowej organizacji w obszarze finansów
  • Przyjazne środowisko pracy - wyjścia grupowe, integracja w miejscu pracy
  • Szansa na używanie języków obcych w pracy codziennej
  • Dogodna lokalizacja miejsca pracy - blisko peronu SKM Gdynia Redłowo i przystanków trolejbusowych
  • Nowoczesne w pełni wyposażone biuro - dostęp do napoi i świeżych owoców
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach językowych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, do wyboru: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, vouchery na paliwo, bilety do kina, kupony na zakupy m.in. w Smyk, IKEA itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.