Specjalista ds. Administracji z językiem angielskim

Waligora Textilvertrieb

53-014 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca własną markę odzieżową poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Administracji w dziale Sprzedaży i Marketingu.

Zakres obowiązków:

stałe wsparcie działu sprzedaży
organizowanie CRM
telefoniczna i mailowa obsługa klienta
wprowadzanie zamówień do systemu
obsługa płatności klientów (PayPal, karta kredytowa)
przygotowywanie różnego rodzaju statystyk (Excell)
przyjmowanie reklamacji
tworzenie cenników i innych formularzy na podstawie przekazanych danych
sprawdzanie materiałów reklamowych pod względem poprawności przygotowania (kontakt z grafikiem)
obsługa sklepu internetowego w kwestiach związanych z klientami i ich zamówieniami

Wymagania

- język angielski lub (i) niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- min. dwuletnie doświadczenie w pracy w biurze
- bardzo dobra znajomość programów MS Office oraz środowiska Internetu
- samodzielność i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem i producentem docenianej na światowym rynku Linger... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta