Specjalista ds. Administracji z j. Niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Zadania:
  • rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych rozmów windykacyjnych
  • współpraca z działem obsługi klienta (informowanie o wiarygodności kredytowej, utrzymywanie statusów)
  • zarządzanie limitami kredytowymi oraz warunkami kredytowania dla poszczególnych klientów
  • rozpatrywanie wpływających reklamacji i zapytań klientów dotyczących wystawionych faktur
  • rejestrowanie zgłoszonych reklamacji zgodnie z polityką firmy
  • obsługa telefoniczna oraz mailowa zapytań dotyczących faktur w języku niemieckim
  • wspieranie Działu Finansowego w zakresie wystawiania prawidłowych faktur.

WYMAGANIA
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy w dziale należności, windykacyjnym lub w dziale reklamacji lub obsługi klienta mile widziane
  • dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
  • efektywna komunikacja z klientami i wysoka kultura osobista

KORZYŚCI
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • pełna wyzwań, stabilna i odpowiedzialna praca w renomowanej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Numer referencyjny: 1-26-39641/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.