Specjalista ds. Administracji (Team Assistant)

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos dla swojego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

                              Administration Specialist/Team Assistant

Zadania:

- Zarządzanie kalendarzem

- Proaktywne i rozbudowane zarządzanie danymi, organizowanie spotkań, zmiana harmonogramu, wysyłanie potwierdzeń (biorąc pod uwagę złożoność spotkań i różnych stref czasowych)

- Wsparcie administracyjne: pomoc zespołowi menedżerów wyższego szczebla w sprawach administracyjnych

- Przygotowywanie protokołów i planów działań dotyczących spotkań zarządczych

- Koordynacja rezerwacji sal konferencyjnych i logistyki na potrzeby konferencji i wideokonferencji

- Przygotowywanie raportów i prezentacji

- Organizowanie międzynarodowych podróży służbowych, wiz, hoteli, transferów, sal konferencyjnych podczas podróży (sporządzanie kosztów - zgodnie z lokalnymi procedurami)

Wymagania

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- Biegła znajomość pakietu narzędzi MS Office

- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub inną formę współpracy np. B2B

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Możliwość rozwoju ścieżki kariery

- Indywidualny budżet szkoleniowy

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat