Specjalista ds. administracji szkoleń

HRK S.A.

Piła, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Pile, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. administracji szkoleńMiejsce pracy: Piła

Zadania:

  • Koordynacja wszystkich szkoleń i kursów dla pracowników firmy z Austrii i Niemiec;
  • Kontakt z aktualnymi dostawcami usług szkoleniowych oraz udział w wyborze nowych dostawców;
  • Organizacja szkoleń pod względem logistycznym i administracyjnym;
  • Kontakt z klientem wewnętrznym z Austrii i Niemiec w celu doprecyzowania zgłaszanych potrzeb szkoleniowych;
  • Obsługa wewnętrznego systemu do administracji szkoleń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe licencjackie;
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (minimum na poziomie C1);
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie C1);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność ustalania priorytetów;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie;
  • Jednorazowy pakiet relokacyjny;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (roczny bonus finansowy zależny od realizacji celów, karta BenefitSystem, opieka medyczna, zniżki na produkty firmy);
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.