Specjalista ds. Administracji, Sprzedaży i Logistyki

BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma BSP Bracket System Polska - lider rynku podkonstrukcji aluminiowej do elewacji wentylowanych zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. Administracji, Sprzedaży i Logistyki

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie Działu Sprzedaży
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zamówienia, zlecenia transportowe
  • Monitoring realizacji zamówień
  • Współpraca z dostawcami
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office, systemu ERP
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziana
  • Podstawy księgowości będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - liderze w swojej branży
  • Czytelny system bonusowy
  • Umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma BSP Bracket System Polska sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management