Specjalista ds. Administracji (rozliczanie pracowników tymczasowych)

Beetsma Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie do Oddziału naszej firmy w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Obowiązki:

  • kontrola poprawności ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych
  • przygotowanie listy płac
  • zarządzanie procesem wypłaty wynagrodzeń
  • prowadzenie dokumentacji personalnej
  • obsługa programów kadrowo-płacowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • znajomość programów kadrowo – płacowych
  • praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku poniżej.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat