specjalista ds. administracji przetargów

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Jeśli chcesz czynnie uczestniczyć w wielu projektach na skalę krajową i międzynarodową, współpracować z inwestorami i zagranicznymi Klientami, sygnować markę o wysokiej jakości i z silną pozycję na rynku- dołącz do nas.

Aktualnie do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42529
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wspieranie biznesu w obsłudze przetargów (lokalnych i globalnych) na usługi Randstad
  • prowadzenie i aktualizacja rejestru przetargów
  • współtworzenie bazy informacji wykorzystywanych do odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • pomoc w przygotowaniu dokumentacji przetargowej
  • współpraca z menadżerami i konsultantami w procesach przetargowych
  • łączenie biznesu i klientów w procesach przetargowych
  • prowadzenie i aktualizacja rejestru działań dot. nowych inwestorów
  • tworzenie raportów i prezentacji dla nowych inwestorów

Oczekiwania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte najchętniej w międzynarodowej firmie
  • dużym atutem będzie doświadczenie w obsłudze procesu sprzedażowego (zdobyte przy tworzeniu ofert, prezentacji, wypełnianiu dokumentacji przetargowej)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość Excel, Power Point
  • umiejętność tworzenia atrakcyjnych wizualnie raportów/prezentacji
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • wysokie kompetencje biznesowe w zakresie współpracy z różnymi działami firmy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferta:
  • profesjonalne wdrożenie i merytoryczne szkolenia on the job
  • możliwość uczestniczenia w wielu projetach na skalę krajową oraz międzynarodową
  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • pakiet przydatnych benefitów: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, nauki języka angielskiego oraz nauki w szkołach wyższych
  • współpraca z doświadczonymi managerami
  • możliwość korzystania z raportów Instytutu Badawczego Randstad, którego zadaniem jest stały monitoring czynników kształtujących rynek pracy
  • miła i przyjazna atmosfera pracy