Specjalista ds. Administracji Pracowników Tymczasowych (M/K)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji Pracowników Tymczasowych.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie częścią wewnętrznego działu HR i będzie odpowiedzialna między innymi za koordynację i współpracę z Agencjami Pracy Tymczasowej oraz za ich obsługę administracyjno-kadrową.

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników zatrudnionych przez Agencje Pracy Tymczasowej
  • Bieżąca współpraca i rozliczanie Agencji Pracy Tymczasowej
  • Bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi firmy w zakresie dostarczania pracowników tymczasowych
  • Działania Employer Brandingowe wśród zatrudnionych pracowników
  • Koordynacja kanałów komunikacji wewnętrznej
  • Współtworzenie strategii i procesów HR w firmie
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Profil kandydata

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu kadr
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Chęć rozwoju w wewnętrznym dziale HR

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w wewnętrznym dziale HR
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page