Specjalista ds. Administracji Personalnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sucha Beskidzka, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sucha Beskidzka

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie administracji personalnej (przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie akt personalnych, bieżące dokumentowanie wszelkich zmian w statusie i przebiegu zatrudnienia),
  • Koordynacja przepływu dokumentów pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem,
  • Informowanie o kończących się umowach, terminach badań lekarskich, wymiarze i stanie urlopów,
  • Współpraca z agencją pracy tymczasowej,
  • Koordynacja procesu on-boardingu pracowników,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Udzielanie informacji z zakresu Prawa Pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Rzetelność, odpowiedzialność,
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,
  • Pakiet Adecco +Club,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy (telefon, komputer),
  • Odpowiedzialne zadania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: SAP/11/2016/SB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.