specjalista ds. płac i administracji personalnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w wytwarzaniu gazów przemysłowych. Obecnie nasz klient jest światowym liderem w dziedzinie gazów technicznych i medycznych oraz związanych z nimi usług.

Nr ref.: 40546
Praca stała
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej  (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy)
  • Administracja systemem kadrowo-płacowym i systemem do rozliczania czasu pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie danych do listy płac oraz jej weryfikacja
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń
  • Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac
  • Zapewnienie zgodności prawnej w zakresie wszystkich realizowanych zadań
  • Tworzenie raportów, analiz oraz statystyk związanych z zatrudnieniem
  • Udział w kreowaniu i realizacji polityki personalnej firmy
  • Wsparcie merytoryczne Kadry Menedżerskiej oraz pracowników w zakresie prawa pracy

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, prawo, finanse)
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo-płacowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Doskonała wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie naliczania wynagrodzeń, obsługi ubezpieczeń społecznych, prowadzenia dokumentacji pracowniczej, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych, przepisów prawa pracy
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych (w szczególności systemu TETA - będzie dodatkowym atutem)
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i/lub udoskonaleniach oraz ich skuteczna realizacja

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe wyzwania, możliwość zdobywania wiedzy, poszerzania kompetencji
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą
  • Wyjątkową kulturę organizacyjną
  • Unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)