Specjalista ds. Administracji Personalnej/Analityk HR

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w sektorze IT, która do swojego biura poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji Personalnej/Analityk HRMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • samodzilene prowadzenie administracji kadrowej
  • współpraca z firmą, świadczącą usuługi w zakresie naliczania płac
  • zbierania, opracowywanie i przekazywanie danych dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników
  • przygotowywanie raportów dla klienta wewnętrznego
  • współpraca i przygotowywanie raportów dla zewnętrznych instytucji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność, skrupulatność

Oferujemy samodzielną pracę w międzynarodowej renomowanej organizacji dającej możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.