Specjalista ds. Administracji / Obsługi Klienta

Domino Polska Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej, z ciekawą i dynamiczną kulturą organizacyjną, dającą szerokie możliwości rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżaca obsługa administracyjna, tłumaczenia
  • Bieżąca obsługa zamówień, kontakty z klientami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z bieżącymi klientami
  • Koordynacja dostaw
  • Udział w targach branżowych w kraju i za granicą
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Pakiet szkoleń wstępnych oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS EXCEL
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa