Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń Zleceń

Sirocco Polska Sp. z o.o

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

SIROCCO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu jest producentem w dziedzinie wentylacji przemysłowej i konstrukcji stalowych o międzynarodowym formacie. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Administracji i Rozliczania Zleceń

Zadania:

  • Administrowanie zleceniami klienta w systemie (zakładanie, bieżące uzupełnienia)
  • Rozliczanie zleceń (w tym wystawianie faktur)
  • Przygotowanie dokumentacji do transportów/ wysyłek do Klienta
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Przygotowanie dokumentacji dla GUS i Intrastat
  • Przygotowanie zestawień dla księgowość
  • Współpraca z innymi działami firmy ( w tym z centralą w Wiedniu).

Wymagania

Wymagania:

  •  Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji dla transportów krajowych i międzynarodowych
  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

SIROCCO od ponad stu lat jest wiodącą firmą w dziedzinie wentylacji prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat