Specjalista ds. Administracji i Kadr

Columbus Energy S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa administracyjna biura – front office
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i nadzorowanie jej terminowości
  • tworzenie raportów, zestawień oraz pism na potrzeby wewnętrzne firmy
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, prowadzenie rejestrów dokumentów
  • opieka nad flotą samochodową i telefoniczną – współpraca z kontrahentami
  • zlecone czynności administracyjno – kadrowe
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy wśród klientów i pracowników
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie administracji i kadr, lub na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • praktyczna znajomość zagadnień z prawa pracy
  • znajomość przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  • skrupulatność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • umiejętność przygotowania i redagowania pism
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi, tylko na wybrane aplikacje.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja