Specjalista ds. Administracji i Funduszy Unijnych/ podstawa 2500 netto

HairXtend

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa z branży Beauty pilnie poszukuje do stałej współpracy osoby z doświadczeniem w Administracji.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • współpraca z Urzędami Pracy i innymi podmiotami,
  • wypełnianie wniosków i zawieranie umów na szkolenia,
  • tworzenie pism i archiwizacja dokumentów,
  • wystawianie dokumentów końcowych i rozliczanie szkoleń,
  • generowanie dokumentów sprzedażowych i monitorowanie płatności,
  • pomoc w organizacji szkoleń,
  • przygotowywanie zestawień i raportów okresowych,
  • inne bieżące sprawy organizacyjno-administracyjne,
  • codzienne raportowanie wyników pracy.

Oferujemy:

  • stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie + dzieło przez Inkubator,
  • wynagrodzenie: podstwa 2500 zł netto (15 zł netto/h) + premia zależna od wyników 100 - 1000 zł,
  • miejsce pracy Mokotów, dogodny dojazd (5 min. pieszo do metra).

Wymagania

  • samodzielność i dyscyplina pracy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie,
  • doświadczenie w tworzeniu umów i pism formalnych,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel).

Prezentacja firmy

HairXtend Poland jest wiodącą jednostką szkoleniową oferującą bogaty wac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
stała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa