Specjalista ds. administracji finansowej i billingu

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, renomowanej, międzynarodowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego wewnętrznym jednostkom firmy
  • wystawianie faktur
  • billing
  • sprawdzanie poprawności kodów podatkowych
  • wprowadzanie, monitorowanie i wysyłanie faktur otrzymanych od Klientów
  • billing
  • ścisła współpraca z Analitykiem biznesowym
  • przygotowywanie sprawozdań z księgowanych dokumentów
  • rozliczenia spotkań Klientów

WYMAGANIA
  • biegła znajomość języka angielskiego - min. b2+
  • minimum kilku miesięczne doświadczenie w dziale finansowym/księgowym lub billingu
  • otwartość na pracę z dokumentami
  • znajomosć obsługi komputera w stopniu minimum dobrym

KORZYŚCI
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w ścisłym centrum Warszawy
  • pakiet szkoleń

Numer referencyjny: 1-26-39354/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.