Specjalista ds. Administracji & Finansów

Clearcode S.A

Wrocław, dolnośląskie

Od: Clearcode S.A
Miejsce pracy: Wrocław

Szukamy odpowiedniej osoby do naszego małego, lecz bardzo prężnie działającego zespołu Finansów. Aby odnaleźć się w tej roli, powinieneś czuć się dobrze z liczbami, dawać radę z egzekwowaniem płatności i po prostu - sprawianiem, że wszystko co powinno - się dzieje! Jako team odpowiadamy za dwie spółki i dwie marki - dlatego świetna organizacja pracy i podzielność uwagi będą perfekcyjnym orężem nowego członka naszego zespołu :)

Czym będziesz się zajmować?

Administracja i controlling (60%)

  • Wypracowanie wewnętrznego obiegu dokumentów księgowych, jak również obiegu dokumentów pomiędzy Spółką, a zewnętrznym biurem rachunkowym oraz Spółką i kontrahentami
  • Upewnianie się, że zewnętrzne biuro rachunkowe otrzyma wszystkie dokumenty na czas
  • Weryfikacja wyników finansowych dostarczanych przez biuro rachunkowe - do skutku!
  • Współpraca z naszym dostawcą opieki medycznej, trzymanie pieczy nad listą objętych ubezpieczeniem i procesowanie reklamacji
  • Koordynacja świadczeń dodatkowych (we współpracy z Sodexo i MyBenefit)

Płatności (20%)

  • Utrzymywanie aktualnej listy dostawców Spółki (ale też identyfikowanie nie wykorzystywanych subskrypcji / usług, szukanie alternatywnych rozwiązań)
  • Nadzór nad procesami płatności

Zadania specjalne (20%)

  • Zwykle związane ze sprawami formalno-prawnymi, ale specjalne, więc się nie chwalimy

Możemy obiecać:

  • Elastyczne formy współpracy
  • Wynagrodzenie na poziomie 3000-4500 zł netto na fakturze (przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B) lub ekwiwalent na umowie zleceniu w przypadku posiadania ważnej legitymacji studenckiej
  • Pakiet narzędzi rozwojowych, jak: biblioteczka firmowa, zajęcia z języka angielskiego z native speakerem i regularne firmowe eventy z prelekcjami
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet kafeteryjny MyBenefit
  • Karta lunchowa
  • Niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Praca w unikatowej atmosferze :)

O Tobie:

  • Szukasz pierwszej pracy lub chcesz łączyć pracę ze studiami
  • Dobrze mówisz i piszesz po angielsku, by koordynować część spraw z naszymi kolegami ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Odzywasz się też czasem do naszych zagranicznych dostawców
  • Lubisz pracować z liczbami
  • Jesteś dyskretny/a i potrafisz zachować poufność
  • Dokładność, sumienność i skrupulatność to Twoje drugie, trzecie i czwarte imię, bo błędy popełniają inni, a nie Ty
  • Jak ogarniesz i skończysz optymalizację powyższych zadań to chętnie zaangażujesz się w dodatkowe tematy lub wolisz wykonywać swe obowiązki szybko i dokładnie i mieć sporo wolnych przebiegów, by usprawnić w biurze coś jeszcze :)
  • Wykazujesz inicjatywę i wierzysz, że zawsze można robić swoje jeszcze lepiej

Super, jeśli:

  • Masz na koncie doświadczenie w pracy w księgowości lub jako analityk finansowy