Specjalista do Wsparcia usług sieci stałej

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080609

Dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista do Wsparcia usług sieci stałej.

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland)
Wynagrodzenie: w granicach 380-400 zł netto dziennie (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata).

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za procesy zapewnienia ciągłości funkcjonowania sieci 24/7/365
  • Wsparcie techniczne dla klientów (DWDM / SDH / IP / ETH / VOICE)
  • Monitoring sieciowy/monitoring serwisów klienckich
  • Obsługa zleceń w systemach CRM
  • Raportowanie zdarzeń w sieci oraz w usługach klienckich

Wymagania
  • Znajomość technologii transmisyjnych, IP, MPLS
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski biegły w mowie oraz w piśmie
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w trybie 24/7/365)
  • Wysoki poziom organizacji pracy

Oferujemy
  • Uczestnictwo w rozwojowym projekcie w kategorii support techniczny,
  • Wynagrodzenie ok. 380-400 zł netto dziennie
  • Umowa B2B
  • Ścisłe nawiązywanie współpracy z prestiżowym kontrahentem,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,

Klient oferuje możliwość zdobycia ciekawego i cennego doświadczenia w organizacji, miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland