Opis stanowiska pracy

Rozwijająca się firma handlowa – dystrybutor komponentów do produkcji obuwniczej i kaletniczej zatrudni osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW ZAKUPÓW - LOGISTYK

MIEJSCE PRACY ŚWIDNIK K / LIMANOWEJ, MAŁOPOLSKA
Specjalista do spraw logistyki - zakupy

- współpraca z dostawcami i klientami firmy
- realizacja zamówień oraz analiza i optymalizacja poziomu zapasów
- współpraca z magazynem i innymi działami firmy
- obsługa programu magazynowego - przyjęcia towaru
- analiza i kontrola zamówień (oddziały)
- optymalizacja kosztów transportu w zakresie planowanych dostaw i wysyłek
- przygotowywanie raportów i analiz związanych z zakresem obowiązków na stanowisku

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego myślenia, samoorganizacji i pracy pod presją czasu
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- zapewnienie ciągłości sprzedaży poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały
- wdrażanie pomysłów optymalizujących proces przepływu materiałów
- szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów
- dobra znajomość programu Excel
- inicjatywa i dynamika w działaniu
- umiejętność analitycznego myślenia
- dokładność, samodzielność

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
- szkolenie wdrożeniowe

Informujemy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Rozwijająca się firma handlowa, importer i dystrybutor artykułów do prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie