Specjalista do spraw wsparcia technicznego IT - KRAKÓW

EXPANDER

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Krakowa kandydata na stanowisko Specjalisty do spraw wsparcia technicznego IT.

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należy:

  • techniczne wsparcie klientów biznesowych (zdalnie lub osobiście u klienta),
  • analiza bieżących zgłoszeń, rozwiązywanie problemów,
  • wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań,
  • wykonywanie zadań administracyjnych,
  • nadzorowanie prawidłowego użytkowania sprzętu i oprogramowania,
  • doradztwo z uwzględnieniem potrzeb użytkowników oraz wymagań technicznych,
  • raportowanie o zaistniałych zdarzeniach i problemach wraz z przedstawieniem własnych sugestii optymalizacji świadczonych usług.

Wymagania

  • gruntowna wiedza z zakresu zagadnień dotyczących informatyki oraz znajomości aktualnych rozwiązań sprzętowych i software’owych,
  • znajomość rozwiązań platformy Microsoft: Exchange, Active Directory, SharePoint,
  • podstawy TCP/IP wraz ze znajomością budowy sieci komputerowych LAN/WAN/VPN/WIFI,
  • umiejętności konfiguracji routingu zarówno na poziomie prostych routerów typu MIKROTIK a skończywszy na zaawansowanych rozwiązaniach
  • umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów,
  • znajomość aspektów telekomunikacyjnych
  • orientowanie się w nowościach dotyczących technologii IT
  • duża dyspozycyjność (praca również poza Krakowem)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w środowisku stresowym
  • samodyscyplina

Wszelkie niezbędne do podjęcia pracy informacje zostaną przekazane wybranemu kandydatowi na etapie szkoleń przed podjęciem pracy.

Prezentacja firmy

Expander – na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizujemy się w bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems