Specjalista do spraw sprzedaży w agencji interaktywnej

INTLE.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zostań specjalistą do spraw sprzedaży w agencji interaktywnej!

Szukasz pracy, do której rano będziesz chodził z przyjemnością? Chcesz się uczyć, rozwijać, zdobywać doświadczenie? Lubisz rozmawiać z ludźmi, a oni chętnie Ciebie słuchają? Interesujesz się marketingiem internetowym?

W takim razie praca w naszym zespole jest właśnie dla Ciebie! Wierzymy, że miarą sukcesu naszych klientów są kreatywni pracownicy z pasją, którzy cały czas się rozwijają. I do takiej ekipy chcemy Cię zaprosić.

Czym będziesz się zajmować?

Kontaktem z klientami biznesowymi, ich pozyskiwaniem i obsługą w zakresie marketingu internetowego/e-commerce. Będziesz również częścią ekipy zajmującej się budowaniem i rozwojem sklepów internetowych.

Co zyskasz?

  • praktyczną wiedzę z zakresu e-commerce i marketingu internetowego
  • rozwój umiejętności sprzedażowych
  • możliwość przeskakiwania na kolejne levele wiedzy i doświadczenia dzięki systematycznym szkoleniom
  • umiejętności z zakresu budowania, rozwijania, prowadzenia i promowania sklepu internetowego: analityka, pozycjonowanie, content marketing, social media itd.
  • umiejętności z zakresu zarządzania sobą w czasie, planowania oraz prowadzenia i realizacji projektów metodą GTD (Getting Things Done)
  • wiedzę z zakresu rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie zależne tylko od Ciebie i Twoich wyników
  • umiejętności z zakresu negocjacji
  • możliwość objęcia stanowiska managerskiego w perspektywie 2 lat

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • zainteresowania sprzedażą/handlem
  • komunikatywności
  • chęci nauki
  • systematyczności
  • odpowiedzialności
  • pozytywnego nastawiania do życia i pracy - BARDZO WAŻNE. Jeśli tego nie masz, nie aplikuj.

Wiedza na temat e-commerce i marketingu internetowego będzie na pewno mile widziana :-)

Prezentacja firmy

Coś więcej o Intle <br/> <br/>Jesteśmy grupą praktyków marketingu inter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce