SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW ZAGRANICZNYCH (NR 3987)

LENEXPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3987

Obowiązki:

rekrutacja i dobór pracowników, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, sterowanie procesem adaptacji pracowników w Polsce

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Pozostałe wymagania:

  • udokumentowane kwalifikacje, bardzo dobra znajomość wschodnich rynków rekrutacji, prawa pracy i przepisów dotyczących legalizacji zatrudnienia cudzoziemców

Miejsce pracy: Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 2

Wymagane dokumenty: LENEXPO Sp. z o.o. Sp. k., ul. Niedźwiedzia 7 lok. 2, 85-103 Bydgoszcz, kontakt tel. w godz. 10.00-16.00: 52 388-64-90

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy