Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Kazaro Wołoszyn sp. j.

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

KAZARO Sp. Jawna - jest polską firmą działającą na rynku europejskim od 10 lat.

Prowadzimy działania z zakresu wyposażenia salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA. Naszą misją jest dostarczanie swoim klientom, nowoczesnych, nietuzinkowych a jednocześnie efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie wizerunku i jakości funkcjonowania.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Do podstawowych zadań na stanowisku należy koordynowanie procesu sprzedaży począwszy od analizy rynku i przygotowania oferty do podpisania z klientem umowy i sprzedaży produktów oraz usług.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Bieżąca obsługa klienta.
  • Wykonywanie prezentacji.
  • Tworzenie oraz monitoring ofert.
  • Wystawianie dokumentów handlowo-magazynowych w systemie zintegrowanym.
  • Szkolenia z zakresu obsługi sprzedanych produktów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.
  • Komfort pracy w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: Stacjonarne stanowisko w Tarnowskich Górach

Wymagania

  • Wykształcenie/doświadczenie kosmetologiczne - mile widziane
  • Umiejętność organizacji pracy na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra obsługa komputera (MS Office)
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami sprzedażowymi-mile widziane

Prezentacja firmy

Kazaro przedstawia zupełnie nowe oblicze, określa generalny kierunek, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna