Specjalista do spraw ofertowania

CB Panel System

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie ofert, sporządzanie kosztorysów pod inwestycje budowlane.
Kontakty z dostawcami materiałów i usług budowlanych.
Analizy finansowe budowy.
Przygotowywanie zamówień.
Monitorowanie rynku, poszukiwanie nowych inwestycji.

Wymagania

Generalny Wykonawca hal stalowych, krakowska firma z wieloletnim doświadczeniem - CB Panel System - zatrudni inżyniera z doświadczeniem na stanowisko specjalista do spraw ofertowania/kosztorysant.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe budowlane oraz doświadczenie w budownictwie przemysłowym
Doskonała znajomość procesów i technologii budowlanych.
Znajomość programów: Auto Cad, Office i kosztorysowych.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Dobra orientacja na rynku materiałów i usług budowlanych
Dyspozycyjność, sumienność i zdyscyplinowanie.
Prawo jazdy kat. B.
Uprawnienia budowlane mile widziane

Prezentacja firmy

Firma ogólnobudowlana istniejąca na rynku od 1992 roku. Generalny wykona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie