Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0554

Obowiązki:

Wsparcie pracy działu transportu, bieżący kontakt z kierowcami i przewoźnikami, komunikacja z innymi działami firmy i współpracującymi firmami według potrzeb, bieżące uaktualnianie raportu dostaw, monitorowanie postępu realizacji poszczególnych dostaw, dzienne uaktualnianie stanu łodzi na placu, dzienne uaktualnienie wag łodzi wyjeżdżających firmy, kontrola ilości łodzi zafakturowanych, codzienne uaktualnianie grafiku- Dział Transportu. Bieżące uzupełnianie pliku z wyjazdami kierowców do krajów Unii Europejskiej oraz Skandynawii, kontaktowanie się z firmami likwidującymi szkody, kontrola postępu w tym zakresie, rezerwowanie terminu serwisowania aut. Rozliczenia faktur z firmami transportowymi Stocznia Jachtowa Delphia, przygotowanie i archiwizowanie dokumentacji transportowej (Krajowy Dokument Transportowy, CMR), wypełnianie i archiwizowanie kart urlopowych dla kierowców Stoczni Jachtowej Delphii, archiwizowanie faktur za usługi transportowe. Katalogowanie i udostępnianie zdjęć ładunków i łodzi wyjeżdżających z firmy, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla kierowców. Kontrolowanie wolnych dni kierowców za delegacje (rezerwacja/anulowanie) przepraw promowych, organizacja odbioru materiałów zamówionych z Olecka. Wprowadzanie w system dokumentów magazynowych rozchód wewnętrzny dla magazynu paliw. Weryfikacja i rozliczanie kosztów za autostrady, archiwizowanie rachunków za dodatkowe koszty związane z transportem przyporządkowane do wyjazdu. Archiwizowanie odczytów z dystrybutora paliwa

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość pakietu Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Biegła znajomość programów pakietu Office, szczególnie Excell i Power Point. Umiejętność pracy w grupie, kreatywność, samodzielność. Mile widziana znajomość zagadnień związanych z żeglarstwem i motorowodniactwem ora znajomość j. francuskiego.

Miejsce pracy: Kościuszki 63, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy